Korporátní služby

Penzion Relax nabízí kvalitní, nadstandardní, komplexní služby pro firemní či společenské akce, obchodní jednání a další požadavky korporátních klientů.

Umístění našeho penzionu poblíž nejvyšší hory Česka, v klidné okrajové části jednoho z nejatraktivnějších center Krkonoš, v malebném horském středisku Pec pod Sněžkou – Velká Úpa nabízí dostatek klidu pro vaše akce, stejně jako řadu možností volnočasových aktivit.

Ubytování
RELAX pokoje i apartmány jsou prostorné, pohodlné a nabízí velkou variabilitu ubytování. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, ručníky a toaletou, nechybí televize s českými i zahraničními programy, v celém penzionu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.
Základní kapacita je 51 lůžek, která s přistýlkami může stoupnout až na 71 lůžek.

Parkování
K dispozici je parkoviště s 15 místy. Vedle je městské parkoviště, kde je pro naše hosty dojednána sleva.

Konferenční prostory
Součástí našeho penzionu je moderní konferenční místnost o kapacitě 40 míst vybavená moderní multimediální technikou včetně projektoru, obrazovky a dalšího zařízení. Techniku, prosím, objednávejte předem.

 

Restaurace a catering
Naše restaurace zajistí pro vaše akce občerstvení, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Připravíme coffee breaky, rauty, obědy i večeře přesně podle vašeho přání. Naše kuchyně je založena na zpracování lokálních produktů, nabízíme například pstruhy z místních sádek nebo kozí speciality od farmáře. Kapacita nekuřácké restaurace je 80 míst.

Wellness
Nabízíme služby našeho privátního wellness s vířivkou, s perličkovou a bublinkovou masáží a finskou saunou. V rámci wellness zajistíme také odborné masáže.